פינוי דירה בהרצליה – מה לעשות עם כל החפצים?

אחד הדברים היותר קשים לאחר מות של קרובים הוא התהליך של פינוי דירה של נפטרים בהרצליה. זהו כמובן דבר שאנחנו חייבים לעשות על מנת שנוכל להשכיר את הדירה בהרצליה או בכל עיר אחרת או אפילו למכור אותה, התהליך יהיה כרוך בתעצומות ריגשיות רבות ומטלטלות עבור רובנו. במסגרת התהליך יש לטפל הרבה נושאים, למיין אותם ולעתים אף לזרוק חלק מהם לפח. רוב הפריטים יהיו כאלה שיזכירו לנו את הנפטר ויעוררו הרבה מאוד רגשות ולכן הוא קשה מאוד עבור רבים מאיתנו. חלק מהפריטים אותם נצטרך למיין יהיו תכשיטים, פריטים אישיים כמו תיקים, פרטי לבוש, מצעים, מגבות וגם רהיטים ועתיקות.

בכדי לעשות את התהליך ולהפוך אותו פשוט עבורנו גם בהיבט המנטלי וגם בהיבט הפיזי ישנן חברות שעוסקות בפינוי דירת נפטרים בהרצליה על כל תכולתה כאשר חלק מהפריטים הם זורקים עבורכם בעוד שחלק מן הפריטים הם יכולים לקנות מכם תמורת תשלום.

 

על פינוי דירה בהרצליה

במקרים רבים בדירות נפטרים ישנם חפצים עתיקים רבים כמו רהיטים רבים או חפצי אומנות שנרכשו לפני זמן רב וכיום בעלי ערך גבוה. סביב עתיקות אלו יש לא מעט עניין, שכן קודם כל הם בעלי ערך סנטימנטלי שאנחנו לא רוצים להשליך אותם לפח עקב כך שהיו שייכים ליקרים לנו ומעבר לכך יש לציין כי אותן עתיקות שוות לעיתים לא מעט כסף.

לכן, ישנן חברות שבאות אליכם עד הבית, נותנות לכם הצעת מחיר עבור רכישת העתיקות ולמעשה קונות אותן מכם. לאחר הקנייה של אותן עתיקות תפנה החברה את הפריטים העתיקים ותעביר אותם בצורה מכובדת לחנות, גלריה או לבעלים החדשים שלהם. אנחנו למעשה בתור המשפחה של הנפטר מקבלים שירות פינוי תכולת דירה של נפטר בצורה מכובדת ועל הדרך גם מרוויחים סכום כסף עבור מכירת העתיקות. במקרים רבים באותה הזדמנות החברה גם תפנה את שאר החפצים, כולל חפציו האישיים של הנפטר.

 

כיצד מתבצע פינוי דירת נפטרים בהרצליה?

אז אחרי שהזמנו חברת פינוי דירת נפטר בהרצליה כל שעלינו לעשות הוא לקבוע איתם יום ושעה בו יגיעו אל הדירה שלנו ויתחילו לבצע את מלאכת הפינוי. קודם כל יש לבצע מלאכת מיון של כל החפצים של הנפטר כאשר לאחר תהליך המיון נוכל לומר לאנשי החברה אילו חפצים יש להם ערך סנטימנטלי ואנחנו רוצים להשאיר אצלנו ומה אנחנו מעוניינים למכור לחברה ולבסוף אילו מוצרים אנחנו רוצים לזרוק לפח.

נציג מטעם החברה יספק הצעת מחיר עבור כל אותם חפצים שיש להם ערך וניתן יהיה למכור אותם בדגש על רהיטים וחפצים יקרי ערך כמו עתיקות. לבסוף יחלו אנשי החברה בפינוי של כלל החפצים שהם רכשו מהם ושל החפצים אותם רצינו לזרוק כאשר כל התהליך מתבצע בצורה מכובדת ומהירה עבור המשפחה עם מינימום התעסקות.

אהבתם? שתפו:
5/5
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
אולי יעניין אתכם גם:
מיהם יזמי פינוי בינוי?

אם אתם מתגוררים בפרויקט המיועד לפינוי בינוי או לחילופין מתלבטים לגבי רכישה של נכס שאמור להיכנס לפרויקט כזה, חשוב להבין מיהם יזמי פינוי בינוי ולהכיר

קרא עוד »