פינוי דירת נפטרים ברחובות – מה אפשר לעשות עם חפצי האומנות?

אחד הדברים המאוד קשים עבורנו לאחר מוות של קרוב משפחה הוא התהליך של פינוי דירת נפטרים ברחובות. זהו כמובן דבר חובה לעשות על מנת שנוכל להשכיר את הדירה ברחובות או בכל עיר אחרת או אפילו למכור אותה, תהליך יהיה כרוך ללא ספק בתעצומות ריגשיות רבות ומטלטלות עבור רובנו. במסגרת התהליך יש לסדר הרבה מאוד דברים, למיין אותם ולעתים אף לזרוק חלק מהם לזבל. רוב הפריטים יהיו כאלה שיזכירו לנו את הנפטר ויעוררו הרבה מאוד רגשות ולכן הוא קשה מאוד עבור רבים מאיתנו. חלק מהפריטים אותם נצטרך למיין יהיו תכשיטים, פריטים אישיים כמו תיקים, פרטי לבוש, מצעים, מגבות וגם רהיטים ועתיקות.

 

בכדי לבצע את התהליך ולהפוך אותו פשוט עבורנו גם בהיבט המנטלי וגם בהיבט הפיזי ישנן חברות שעוסקות בפינוי דירת נפטרים ברחובותעל כל תכולתה כאשר חלק מהפריטים הם זורקים עבורכם בעוד שחלק מן הפריטים הם יכולים לקנות מכם תמורת תשלום.

 

על פינוי דירת נפטרים ברחובות ועתיקות

במקרים רבים בדירות הנפטרים ישנם חפצים עתיקים רבים כמו רהיטים רבים או חפצי אומנות שנרכשו לפני זמן רב וכיום בעלי ערך סנטימנטלי עצום. סביב אותם עתיקות יש לא מעט עניין, שכן קודם כל קיים כמובן העניין הסנטימנטלי שאנו לא רוצים להשליך אותם לפח עקב כך שהיו שייכים ליקרים לנו ומעבר לכך יש לציין כי אותן עתיקות שוות לעיתים לא מעט כסף.

 

לכן, ישנן חברות שבאות אליכם עד הבית, נותנות לכם הצעת מחיר עבור רכישת העתיקות ולמעשה קונות אותן מכם. לאחר הקנייה של אותן עתיקות תפנה החברה את הפריטים השונים ותעביר אותם בצורה מכובדת לחנות, גלריה או לבעלים החדשים שלהם. אנחנו למעשה בתור המשפחה של הנפטר מקבלים שירות שמפנה את תכולת הדירה של הנפטר בצורה מכובדת ועל הדרך גם מרוויחים על זה מעט כסף עבור מכירת העתיקות. במקרים רבים באותה הזדמנות החברה גם תפנה את שאר החפצים, כולל חפציו האישיים של הנפטר.

 

כיצד מתבצע פינוי דירת נפטרים ברחובות?

אז אחרי שהזמנו חברת פינוי דירת נפטרים ברחובות כל שעלינו לעשות הוא לקבוע איתם מועד בו יגיעו אל הדירה שלנו ויתחילו לבצע את מלאכת הפינוי. קודם כל יש לבצע מלאכת מיון של כל החפצים של הנפטר כאשר לאחר תהליך המיון נוכל לומר לאנשי החברה אילו חפצים יש להם ערך סנטימנטלי ואנו רוצים להשאיר אצלנו ומה אנו מעוניין למכור לחברה ולבסוף אילו מוצרים אנחנו רוצים לזרוק לפח הזבל.

 

נציג מטעם החברה ייתן לנו הצעת מחיר עבור כל אותם חפצים שיש להם ערך וניתן יהיה למכור אותם בדגש על רהיטים וחפצים יקרי ערך כמו חפצי אומנות. לבסוף יחלו אנשי החברה בפינוי של כלל החפצים שהם רכשו מהם ושל החפצים אותם רצינו לזרוק כאשר כל התהליך מתבצע בצורה מכובדת עבור המשפחה.

אהבתם? שתפו:
5/5
שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest
אולי יעניין אתכם גם:

קיר מסך – כל מה שיש לדעת

בעשור האחרון אחד התחומים שעברו שינוי של ממש הוא תחום הבניה, שיקום מבנים ושיפוץ. הרעיון הוא לבסס גם פרויקטים בענף זה על הדאגה לסביבה שלנו

קרא עוד »

מיהם יזמי פינוי בינוי?

אם אתם מתגוררים בפרויקט המיועד לפינוי בינוי או לחילופין מתלבטים לגבי רכישה של נכס שאמור להיכנס לפרויקט כזה, חשוב להבין מיהם יזמי פינוי בינוי ולהכיר

קרא עוד »

תוכן עניינים

אולי יעניין אתכם גם: