אספנות למכירה – היכן מוצאים פריטי אספנות?

ישנם אנשים שמעריכים מאוד פריטי אספנות כמו עתיקות, חפצי אומנות ורהיטים ישנים. זהו טרנד יחסית נרחב שזוכה בשנים האחרונות לאהדה רבה ומקום של כבוד בעולם עיצוב הפנים של מרחבים ביתיים רבים ואף זכה לשם משלו, עיצוב וינטג׳. כיום לא פשוט להשיג פריטים כאלו שבאמת מתכתבים עם ההגדרה והאיכות של פרטי אספנות ולכן ישנם סוחרים רבים שמציעים פרטי אספנות למכירה כמו רהיטים עתיקים, חפצי אומנות ועוד.

 

אותם חפצים עתיקים ופריטים המוצעים למכירה הם לא פריטים שיוצרו כעת ברוח התקופה והעיצוב הללו, אלא פריטים שבאמת יוצרו לפני עשרות ומאות שנים. לא פשוט להשיג כיום כאלו פריטים ורוב סוחרי העתיקות משיגים אותם מאנשים מבוגרים שמוכרים אותם או מהיורשים שלהם.

 

כיצד סוחרים מוצאים פריטי אספנות למכירה?

הדרך הכמעט יחידה להשיג כיום פריטים כאלו היא באמצעות רכישה שלהם מאנשים מבוגרים שקנו אותם לפני עשרות שנים. ישנן חברות רבות שעוסקות בפינוי דירות ובתים, אליהן פונים יורשים חוקיים של אנשים מבוגרים שנפטרו.

 

לאותם אנשים בבית יש בדרך חפצים רבים כמו רהיטים עתיקים, חפצי אומנות שיוצרו לפני שנים רבות ועוד פריטי אספנות רבים. במקרים רבים היורשים לא מעוניינים באותם חפצים היום והם לא חובבי עתיקות או פריטי אספנות אך הם מעוניינים לפנות אותם מהדירה בצורה מכובדת בכדי לא לפגוע בכבוד המת וברגשות שלהם. את אותה עבודה מבצעת עבורם חברה לפינוי תכולת דירות שמגיעה אליכם הביתה ומבצעת מיון של כלל החפצים של הנפטרים.

 

לאחר מיון תוכלו להחליט מה ברצונכם לשמור ובעבור יתר החפצים תציע לכם החברה סכום כסף הוגן ותבצע פינוי של שאר החפצים כמו גם החפצים אותם לא רכשה. העתיקות ופריטי האספנות יגיעו לשווקים לממכר עתיקות וחפצים יקר ערך או לחנויות ייעודיות לפריטי אספנות למכירה.

מה היתרונות של פינוי דירות עבור האספנים?

לשכירת שירותיה של חברה חיצונית לביצוע מלאכת פינוי הדירה ישנם מגוון רב של יתרונות כאשר בראש ובראשונה הוא הורדת הטרחה של סידור ופינוי הדירה. בעזרת חברה מקצועית תוכלו להוריד מעצמכם את מלאכת המיון של החפצים האישיים של הקרובים שלכם שנפטרו, דבר שלעיתים רבות יכול להיות קשה מאוד עבור רובנו. מעבר לכך לא תצטרכו לבצע עבודה פיזית כלשהי כמו הורדת וזריקת כלל החפצים אלא יעשו את זה עבורכם.

 

מעל הכל, כאשר אתם מזמינים חברה חיצונית לפינוי הדירה אתם יודעים כי החפצים של היקרים לכם לא יושלכו לרחוב אלא ימצאו בית חם אחר. בין אם אלו הרהיטים או חפצי האומנות שירכשו על ידי קונים אחרים או רוכשי עתיקות ואספנים, ובין אם אלו חפציו האישיים של הנפטר כמו בגדים, סדינים או מגבות שיכולים ללכת לתרומה עבור נזקקים, אם מדברים על פינוי דירת נפטרים, למשל. לכן, עבור מלאכת פינוי הדירה מומלץ למצוא חברה שתבצע את העבודה עבורכם ברגישות רבה ומקצועיות חסרת פשרות.

אהבתם? שתפו:
5/5
שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest
אולי יעניין אתכם גם:

קיר מסך – כל מה שיש לדעת

בעשור האחרון אחד התחומים שעברו שינוי של ממש הוא תחום הבניה, שיקום מבנים ושיפוץ. הרעיון הוא לבסס גם פרויקטים בענף זה על הדאגה לסביבה שלנו

קרא עוד »

מיהם יזמי פינוי בינוי?

אם אתם מתגוררים בפרויקט המיועד לפינוי בינוי או לחילופין מתלבטים לגבי רכישה של נכס שאמור להיכנס לפרויקט כזה, חשוב להבין מיהם יזמי פינוי בינוי ולהכיר

קרא עוד »

תוכן עניינים

אולי יעניין אתכם גם: