פינוי דירת נפטרים – מה עושים עם כל החפצים הישנים?

אחד הדברים היותר קשים עבורנו לאחר מות של קרובים שלנו הוא התהליך של פינוי דירת הנפטרים. זהו כמובן דבר שאנו חייבים לעשות על מנת שנוכל להשכיר את הדירה או למכור אותה אך זהו ללא ספק תהליך לא פשוט בהיבט הרגשי עבור אנשים רבים. במסגרת התהליך יש לסדר הרבה מאוד דברים, למיין אותם ולעתים אף לזרוק חלק מהם לפח. רוב הפריטים יהיו כאלה שיזכירו לנו את הנפטר ויעוררו הרבה מאוד רגשות ולכן הוא קשה מאוד עבור רבים מאיתנו חלק מהפריטים אותם נצטרך למיין יהיו תכשיטים, פריטים אישיים כמו תיקים, פרטי לבוש, מצעים, מגבות וגם רהיטים ועתיקות.

 

בכדי לעשות את התהליך הרבה יותר פשוט עבורנו גם בהיבט המנטלי וגם בהיבט הפיזי ישנן חברות שעוסקות בפינוי דירת נפטרים על כל תכולתה כאשר חלק מהפריטים הם זורקים עבורכם בעוד שחלק מן הפריטים הם יכולים לקנות מכם תמורת כסף.

על פינוי דירת נפטרים ועתיקות

במקרים רבים בדירות הנפטרים ישנם חפצים עתיקים רבים כמו רהיטים רבים או חפצי אומנות שנרכשו לפני זמן רב וכיום שווים לא מעט כסף. סביב אותם עתיקות יש לא מעט עניין, שכן קודם כל קיים כמובן העניין הסנטימנטלי שאנו לא רוצים להשליך אותם לפח עקב כך שהיו שייכים ליקרים לנו ומעבר לכך יש לציין כי אותן עתיקות שוות לעיתים לא מעט כסף.

 

לכן, ישנן חברות שבאות אליכם עד הבית, נותנות לכם הצעת מחיר עבור רכישת העתיקות ולמעשה קונות אותן מכם. לאחר הקנייה של אותן עתיקות תפנה החברה את הפריטים השונים ותעביר אותם בצורה מכובדת לחנות, גלריה או לבעלים החדשים שלהם. אנחנו למעשה בתור המשפחה של הנפטר מקבלים שירות שמפנה את תכולת הדירה של הנפטר בצורה מכובדת ועל הדרך גם מרוויחים על זה מעט כסף עבור מכירת העתיקות. במקרים רבים באותה הזדמנות החברה גם תפנה את שאר החפצים, כולל חפציו האישיים של הנפטר.

 

כיצד מתבצע פינוי דירת נפטרים?

אז אחרי שהזמנו חברת פינוי דירת נפטרים כל שעלינו לעשות הוא לקבוע איתם יום ושעה בו יגיעו אל הדירה שלנו ויתחילו לבצע את מלאכת הפינוי. קודם כל יש לבצע מלאכת מיון של כל החפצים של הנפטר כאשר לאחר תהליך המיון נוכל לומר לאנשי החברה אילו חפצים יש להם ערך סנטימנטלי ואנו רוצים להשאיר אצלנו ומה אנו מעוניין למכור לחברה ולבסוף אילו מוצרים אנחנו רוצים לזרוק.

 

נציג מטעם החברה יתן לנו הצעת מחיר עבור כל אותם חפצים שיש להם ערך וניתן יהיה למכור אותם בדגש על הרהיטים וחפצים יקרי ערך כמו עתיקות. לבסוף יחלו אנשי החברה בפינוי של כלל החפצים שהם רכשו מהם ושל החפצים אותם רצינו לזרוק כאשר כל התהליך מתבצע בצורה מכובדת עבור המשפחה.

אהבתם? שתפו:
5/5
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
אולי יעניין אתכם גם:
מיהם יזמי פינוי בינוי?

אם אתם מתגוררים בפרויקט המיועד לפינוי בינוי או לחילופין מתלבטים לגבי רכישה של נכס שאמור להיכנס לפרויקט כזה, חשוב להבין מיהם יזמי פינוי בינוי ולהכיר

קרא עוד »