מצאתם חפצים עתיקים? שירות קניית עתיקות הוא עבורכם

רבים אינם מכירים את השירות של קניית עתיקות ומתי למעשה נרצה להשתמש בו, אך ייתכן ויום אחד גם אתם תצטרכו שיגיע אליכם סוחר עתיקות על מנת לבצע הערכת עתיקות בבית שלכם. למשל, אנו מקבלים טלפונים רבים מאנשים שאיבדו את הוריהם או סבים וסבתות שקיבלו בירושה את הדירה שלהם על כל תכולתה ועליהם לעשות פינוי דירת נפטרים. לעיתים בדירות האלה ישנם עתיקות ששווים לא מעט כסף ולכן לא מומלץ לזרוק הכל מיד לפח האשפה.

השורה התחתונה היא שהתהליך הוא מאוד פשוט, שכן כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם סוחר עתיקות או עם חברה מקצועית שעוסקת בפינוי דירות. המומחים של אותה חברה יגיעו אליכם הביתה ויבצעו תהליך של הערכת עתיקות על מנת לראות כמה שווים הפריטים שיש לכם בבית, יציעו לכם סכום כסף הוגן בעבור אותן עתיקות ויפנו אותם עבורכם כך שבמקום לזרוק אותן לפח קיבלתם בעבורם כסף ופינו אותן עבורכם מן הדירה.

למה לכם שירות קניית עתיקות?

ישנם הרבה מאוד יתרונות לתהליך של מכירת עתיקות לסוכן עתיקות או לחברה שעוסקת בפינוי בתים כאשר בראש ובראשונה אנו יודעים שאין לנו כאב ראש הכרוך בפינוי הדירה. לעיתים אותם פריטים הם ישנים וכבדים מאוד ולפנות אותם מן הדירה נחשב לטרחה רבה וגם עלול לעלות לנו לא מעט כסף במקרים מסויימים. במקום זה אנו קוראים לאדם או חברה העוסקים במכירת עתיקות והם באים לרכוש את הפריטים מאיתנו. מעבר לכך אנו יודעים כי הפריטים של היקרים לנו שזה עתה נפטרו לא הולכים לפח האשפה ויתייחסו אליהם בכבוד, דבר שחשוב מאוד להרבה אנשים שכן הם לא רוצים לראות פריטים שהיו שייכים ליקרים להם זרוקים ברחוב או בפח האשפה שכן הדבר עלול לפגוע ברגשותיהם ואף לחלל את כבוד המת במקום מסויים.

מה תעשו במידה ואתם לא מבינים בעתיקות?

רבים מאיתנו לא מבינים דבר בנושא קניית עתיקות או פריטי אספנות למכירה, ויתרה מזאת, גם לא יודעים לומר אם הפריטים שיש לנו בבית והשאירו לנו היקרים לנו הם אכן עתיקות או סתם רהיטים ללא ערך. על מנת שתוכלו לדעת בבירור תמיד יש את האפשרות בה אתם יכולים להזמין אדם שמתעסק בעתיקות או חברה שמתמחית בפינוי בתים שכן אלו הם אנשים שמתעסקים במלאכה הזו יום יום ולשאול אותם האם אותם פריטים שווים כסף. זה יכול להיות למשל כלי כסף וזהב, תכשיטים, ציורים ופסלים, מדליות, מטבעות ושטרות, ועוד.

 

במידה ואתם לא בטוחים תמיד ניתן לקבל יותר מהצעת מחיר אחת בעבור אותם פריטים או לנסות ולשאול אנשים שאתם סומכים עליהם בתחום או קיבלתם המלצה עליהם. בפועל אותם אנשים או חברות ישמחו לעזור לכם למיין את כל תכולת הדירה ובסופו של דבר לקנות מכם כל דבר בעל ערך אותו יוכלו למכור הלאה. במקרים רבים אותן חברות גם יפנו עבורכם את תכולת הדירה שלכם התהליך תמיד נעשה בצורה מכבדת על מנת שלא לפגוע בכבודכם וכבודם של היקרים לכם.

אהבתם? שתפו:
5/5
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
אולי יעניין אתכם גם:
מיהם יזמי פינוי בינוי?

אם אתם מתגוררים בפרויקט המיועד לפינוי בינוי או לחילופין מתלבטים לגבי רכישה של נכס שאמור להיכנס לפרויקט כזה, חשוב להבין מיהם יזמי פינוי בינוי ולהכיר

קרא עוד »